Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy szélesvásznú...

Vettem egy szélesvásznú monitort, de az internetezés nem szélesvásznú hol tudom beállítani?

Figyelt kérdés
két oldalt üres a sáv
2011. júl. 15. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem te állítod hanem a weblap programozó. általában úgy adják meg a weblapok méretété, hogy %-ban határozzák meg, hogy mekkora legyen az adott oldal. Néhány weblaptervező azonban fix méretet ad meg szélességnek pl: 800pixel. Ezért a monitorodon is csak 800pixel széles lesz. Az enyém is széles képaránnyal bír:) (16:10) ezt meg kell szokni ilyennek:)
2011. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tálca jobb sarkában van a grafikai kártya ikonja. Jobb klikk, grafikus tulajdonságok, megjelenítő beállításai. Nálam: színminőség: 32 bit, képernyőfelbontás (gyárilag ajánlottat kell beírni, pl. ASUS 19-es 1440x900, frissitési gyakoriság 60 Hertz. Alatta Képarány beállítása. (Ez integrált Intel). Nálam nincs fekete csík sehol, ez az oldal pedig középen van.
2011. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen szélesvásznú monitoron ez az oldal. Középen a szöveg, két oldalon fehérség. Nincs széles fekete csík. Képarányosra van beállítva.
2011. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!