Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék közben magától kikapcsol...

Koala Maci = KL MC = kérdése:

Játék közben magától kikapcsol a gép! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy játék, bizonyára ismeritek: GTA IV. Az a baj, hogy 30-45 perc múlva csak úgy megunja magát a gép, és kipurcin. Tehát mintha kihúznám az egészet, kikapcsol. 2 héttel ezelőtt fent volt, semmi baja nem volt, gyönyörűen ment. Aztán elb@sztam a patch újrarakás, aztán már ezt csinálja. :S De tudni kell, csak ennél a játéknál csinálja! Se CoD 4, se GTA SAN ANDREAS, semminél, csak ennél! Olvastam utána, leeht hogy felmelegedik a proci. Teszteltem: Nincs játék hátulról kellemes levegőt fúj, viszont ha elinditom, egyre melegebb levegőt nyom ki a ventinlátor :O Tehát a kérdésem, hogy most ez a baj?! Teljesen új a gépem, 1 hónaposnál nem régibb! Ha kell irok információkat a gépemről! Ez csak játék közben csinálja tehát, csak a GTA IV-nél! Ha kikapcsolom egyébként, megint lemegy normálisra a levegő! Köszönöm előre is!
2011. júl. 15. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy túlhevül, vagy a táp nem bírja kakaóval, de ilyen erővel megnézhetted volna a konkrét hőmérsékleteket, nem csak hogy odarakod a kezed...
2011. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírhatod milyen géped van, főleg a tápodra vagyok kiváncsi. De proci,vga-t se hagyd ki.

Amúgy használj everest-et az kiírja a hőmérsékletét a cpu-nak. De egy új gépnek nem kéne kikapcsolnia még gyári hűtővel se.

2011. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gajcsu ***** válasza:
Próbáld hűteni a déli hidat. Kis venti kábel kötegelő oszt kész, tápolása alaplapról, vagy molex "tápkábelről" attól függ, hogy milyet sikerül szerezned
2012. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!