Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom frissíteni a...

Hogyan tudom frissíteni a videokártyám?

Figyelt kérdés
ATI MOBILYTON RADEON 7500 videokártyám van. Játszani szeretnék a gépen, de amikor elindítok egy játékot kiírja, hogy frissíteni kell a videokártyát. Légyszíves segítsetek.
2011. júl. 16. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Na várj! Nem mindegy, hogy a VGA Drivert kell frissíteni, vagy magát a VGA-t! Hogy is van ez?


Ha a drivert kell frissíteni akkor még jól jársz, de ha magát a kártyát kell kicserélni, akkor....

2011. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szoftveresen vagy hardveresen? Ha szoftveresen, akkor föl mész a VGA gyártó (ATi, nVidia) honlapjára és leszeded a legújabb drivert. Ha hardveresen, akkor megnézed mennyi pénzed van VGA-ra, eldöntöd melyik gyártótól akarsz kártyát és a pénzednek megfelelően kiválasztod a legideálisabbat.
2011. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt válaszd ki a megfelelőt majd töltsd le,telepítsd:

[link]

2011. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem indul se a Fifa09 se a Need for speed carbon se a Sims 3. Eddig mindegyik jó volt. Aztán le lett törölve és amikor vissza akartam tenni nem indította a játékokat. Mindegyik eredeti.
2011. júl. 16. 18:10
 5/6 Panda Péter ***** válasza:

a legfrisebb driver csak a radeon hd2000 családtól fölfelé működik már jó régóta. ráadásul a notebook videókártyákhoz nem mindig megfelelő az AMD féle hivatalos driver.

szerintem mondj le a játékokról ezzel a géppel, és úgy az egész "laptopon-játszás" dologról.

2011. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De igazából az a gond, hogy ezen kívül még van számítógépem is..és a géppel is ugyan az a baj. Nem indul egyik játék se pedig eddig jó volt. Ugyan azt írja ki, hogy frissiteni kell a videokártyát.

a gépen a videokártyám: Intel(R) 82865G Grapics Controller.

2011. júl. 16. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!