Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb mennyi egy kínai epad...

Kb mennyi egy kínai epad élettartama?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
típus? illetve félreértés elkerülése végett mire gondolsz? hogy meddig működőképes, vagy az akku idejére gondolsz? mert amúgy az akkutól olyan 5 óránál többet ne várj, de ezek már a 30ezer környékűek, tehát ami ennél olcsóbb, az gyengébb is. de attól függ, mekkora kapacitású akku van benne, szóval írj légyszi több infót
2011. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:

A szerencsén múlik. Ha beleejted a vízbe megvásárlás után akkor egy napot se.

Ha nem történik ilyen akkor se lehet megmondani. Egy iPad-ról se tudja megmondani senki, hogy mikor fog elromlani.

2011. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Murphy törvénye az az elv, hogy ha valami egyáltalán elromolhat, az el is romlik.
2011. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy általában kérdeztem : ). Volt már szerencsém ekte ipod clonhoz, illetve dualsimes telóhoz amiket apa hozott kínából mikor kint volt. A teló kb fél évig bírta(hozzáteszem nem rendszeres használat mellett), az ipod clon mondjuk jó volt 1-1,5 évig, majd megment az aksija és mára átment pendriveba : ). Most vaterán nézem 20 körüli epadokat, névszerint valami wonder media tablet, vagy ilyesmi : ). Gondokoztam flytouch 3ban, de azt elég drágának tartom, mármint a kinti árhoz képest :P. Viszont rendelni nem nagyon merek, meg nincs is internetes bankártyám vagy mim nagyon a témában vagyok xx) Esteleg nem tudtok valakinek flytouchot3at 32-35 ezer körül?
2011. júl. 16. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!