Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az illegálisnak számít,...

Az illegálisnak számít, hogyha már megvan 1 játék eredetiben, és utána azt letöltöm?

Figyelt kérdés
Ez inkább csak elméleti kérdés, nincsenek ilyen terveim. Persze a torrentnél a megosztás az illegális, de tegyük fel hogy nem osztom meg, csak letöltöm, akkor ha megbüntetnek akkor miért kell bírságot fizetni? Azért, amit már egyszer megvettem? Ez nem tiszta nekem...
2011. júl. 17. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vettél meg egy árva játékot sem és letöltöd az internetről még akkor sem büntetnek meg. MO.-n nem tilos a torrentezés és ne is legyen az. :)
2011. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen, a megosztás illegális, a saját célra való felhasználás legális.
2011. júl. 17. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom jogilag engedélyezett a már meglévő gyári játék másolata saját célra vagy ennek letöltése
2011. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De miért töltenéd le,ha van eredeti?Vagy ez csak ilyen elmélkedés?
2011. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a saját felhasználásra való letöltés nem csak filmekre és zenékre érvényes? Úgy tudom programokra és talán játékokra már nem érvényes.

De amúgy is mindegy, mert felhasználókat nem büntetnek, max a trackereket

2011. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!