Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PSP-m azt irja, hogy nincsenek...

PSP-m azt irja, hogy nincsenek a memkártyámon játékok, miért? (leírás alul)

Figyelt kérdés
PSP-m ki van flashelve és mindig is müködtek rajta a letöltött játékok, most elmentünk 1 hétre nyaralni, vittem magammal és 3 uj játékot tettem rá, elkezdtem az egyikkel játszani és kiléptem a menübe, hogy kiprobáljam a többit is, de azt irta, hogy a memoria kártyán nincsenek játékok, azthittem letöröltem őket valahogy, de most hazaértem és ujra rá akartam pakolni a játékokat, de azt irja a gépem, hogy igenis rajta vannak azok a gamek.. letöröltem őket és ujratettem, de még mindig nem jo, valami tipp?
2011. júl. 19. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Átmeneti flash megfertőződött a flash verziód ezért szeretem a chippelést nincs kártékony szoftver ami kilövi Ha a hangot viszi akkor van kapcsolat a memokártyával ha nem formázd a készülékkel a megfelelő formátumába menni fog ha a flash még működik!
2011. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Zene van a memkártyámon és az jó is. Hogy kéne formázni, nem vagyok nagy szakértő a témában? Köszönöm a válaszod.
2011. júl. 23. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!