Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire nevezzem át a feliratot?

Mire nevezzem át a feliratot?

Figyelt kérdés
The.Lincoln.Lawyer.2011.720p.BRRip.x264.AAC-ViSiON a film, GOM media files(.mkv) a felirat pedig asa-tll-480p jegyzettömbben. Esetleg társítsam még máshoz?Mert Adobe-ban volt.Állítólag ez a felirat teljesen jó hozzá. Sajnos nem vagyok otthon ebben a témában. Segítsetek légy szíves.Tudom,hogy ugyanannak a névnek kell lennie,és a feliratnak srt-ben,de ha átnevezem akkor olyan mintha "elnyelné" de attól még nem indul el alatta.köszönöm
2011. júl. 20. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Töltsd le a VLC media playert. Ingyenes, magyar nyelvű. Beírod a google-ba és ezeregy helyről le lehet szedni. Aztán elindítod vele az mkv fájlt, majd fent a menüben a

Video > Feliratsáv > Fájl megnyitása...

Itt kikeresed a felirat fájlt leokézod és kész.


Lehet, hogy a felirat betöltése után várni kell 12 percet, amíg szinkronba hozza a filmet a felirattal. Szóval ha a betöltés után nem jelenne meg azonnal ne ijedj meg.

2011. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 perc helyett 1-2 percet akartam írni. :-)
2011. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmihez nem kell társítani, a két fájlnak azonos nevűnek kell lennie, és saját kiterjesztésűnek.


Ha a film:

The.Lincoln.Lawyer.2011.720p.BRRip.x264.AAC-ViSiON.mkv

akkor a felirat:

The.Lincoln.Lawyer.2011.720p.BRRip.x264.AAC-ViSiON.srt


Nem tudom mit értesz elnyelés és Adobe alatt (talán felülírás és pdf formátum?), ha a két fájlnév azonos és egy mappán belül vannak, a lejátszóprogramok automatikusan betallózzák a film mellé a feliratot. Ha felirat nem srt-fájl, de szöveget tartalmaz, át tudod írni srt-re elvileg. Vagy kereshetsz srt-t is, például:

[link]

[link]

2011. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!