Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel lehet probléma? Gép...

Mivel lehet probléma? Gép indításakor felugrik egy ablak (4x is! ) a következő üzenettel: válassza ki a fájl megnyitásához használni kívánt programot. A fájl pedig a gépem neve.

Figyelt kérdés
Vagyis a gépem neve az én nevem, ami legyen most Kiss Edit, ebből a Kiss-re írja, hogy ehhez a fájlhoz válasszak programot. Mi állíthatódott el?
2011. júl. 21. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

start futtatásba gépeld be :msconfig aztán enter

-automatikus indításoknál szedd ki a pipát az adott fájlnál, sajna így nem tudom, h mi lehet.

vírusírtó elöl, audio eszköz elöl, ha van toushpadod az elől és ien windows systemeset ne szedj ki.



meg a helyedbe lefuttatnám a Malewarebytest.

[link]

2011. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bekaptál valami szemetet, amit jó eséllyel a vírusirtó eltávolított, de az automatikus indítást nem tudta kivenni a regisztrációs bejegyzésekből.
2011. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De okozhat valami problémát azon kívül, hogy "kellemetlenséggel" jár, ha bekapcsolom a gépet. Egyébként Win 7 Ultimate-m van, és Eset Smart Sec. vírusirtóm, ha ez befolyásol valamit. Nem szeretném újratelepíteni szegényt:/
2011. júl. 21. 17:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa és Malewarebytes helyett nem jó az Advanced System Care? Mert ez fenn van a gépemen. Ha nem jó, akk leszedem ezt is:D
2011. júl. 21. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:

jó az advance is, futtasd le.

de ha nem trójai akkor nem szedi ki és továbbra is ugrálni fog.

nem tudom engem zavar, bármi ien hülyeség mégha nemis káros. de igy nem lehet segíteni.

2011. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen gondom, miután sikeresen települt egy malware a gépen, és beállított minden hülyeséget. -.-

Azóta lefuttattam már mindenféle Malware eltávolítót, köztük az Advanced System Care-t is, a problémák java része eltűnt, működik minden, kivéve ezt a kis szösszenet jelenséget.

Érdekes, hogy az említett Advanced System Care-nek van egy olyan eszköze hogy Registry Cleaner, aminek már elég alaposnak kéne lennie, de az sem szedte ki. Msconfig parancsra megnéztem az automatikus indításokat, semmi nem volt ott, ami extra programok indítására utalhatott volna.

Végső soron azóta is akárhányszor indítom a gépet, jön a kisablak a fenti kérdéssel, 2x is, és hiába indítok akármilyen programot, ott marad, pedig egy piti kis sz@r beállításnak tűnik.

Valamit nagyon akar automatikusan indítani, de jó kérdés ez hol lett átállítva.

Van valakinek valami egyértelmű megoldása erre? - Lehetőleg az újratelepítésen kívül! - Esetleg a kérdezőnek azóta lett valami megoldása erre?

2015. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hmmm úgy néz ki helyesbítenem kell.

Lefuttattam próbaképpen még egyszer a következőket:

Advanced System Care > Eszköztár > Registry Cleaner > Összes pipát bejelöltem.

Bár már egyszer lefutott, ismét talált vagy 2500 hibát. Miután a javításra klikkeltem, újraindítottam a gépet.

A gép újraindításakor már nem jött a fenti fájl kiválasztása ablak, úgy néz ki ez működik. :)

2015. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!