Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom újrarakni az...

Miért nem tudom újrarakni az XP-t?

Figyelt kérdés
Hiába próbálom nem megy,pedig nem először csinálok ilyet.Nem akar bebootolni,pedig beállítom a Bios-ban ahogy kell.Windows-on belül pedig nem engedi,azt írja ki,hogy szedjem le a vírusirtót.Leszedtem,de semmi ugyanazt írja ki.Több fajta Xp telepítőm van,mindegyikkel ez a helyzet.Egyedül 1 régi Milennium telepítő működik rendesen,az be is bootol meg minden.Azt meg lehet csinálni hogy felrakom a Milenniumot,majd ha megvan windowson belül rátelepítem az Xp-t?
2011. júl. 22. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az XP cd-kről nem bootol, másról igen, akkor nem az XP cd-kel van a baj véletlenül? Próbáld meg másik gépben, hátha bootol, ha nem, akkor vegyél új XP-t (vagy tölts le, mindegy).
2011. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pfff.szerinted,3 fajta Xp-m van mind a három lemez rossz!?Ne már:)
2011. júl. 22. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, látatlanban, a leírtakból következtetve, másra nem tudok gondolni. De lehet, hogy én vagyok a hülye. Bocs hogy mondtam egy lehetséges megoldást.
2011. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!