Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen pc...

Szerintetek egy ilyen pc konfigurációhoz: 6gb ddr 3 1333mhz ram AMD Phenom II X4 965 3.4GHz AM3 cpu gigabyte radeon hd 5670 1gb gddr5 msi gf615m-p33 alaplap mijen tápegységet vegyek?

Figyelt kérdés
jelenleg egy 400 w os tápegység van benne amit a gépházhoz kaptam de szerintem az kevés...
2011. júl. 23. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell...

Ha NEM játékra kell, akkor én videokártyát nem vennék, hanem inkább egy erősebb processzort. (i5-2XXX)


Ha viszont játékra kell, akkor pedig erősebb videókártyát...


Amúgy az a 6 giga RAM sehogy sem jó.

2011. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha játékra kell akkor bőven elég 4 giga RAM, 955 CPU, és egy sokkal de sokkal erősebb VGA. GTX 550 de inkább GTX 460.
2011. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4GB RAM elég (6GB tényleg nem jó...dual chanelben tuti nem, ráadásul ahogy látom az alaplapon csak 2db memória foglalat van), és egy HD6770-re jó lenne még összespórolni, de 5750 alá semmiképpen ne add. Egy jobb fajta 400W-s elvileg elég, de 450W-nál semmiképpen sem kell több mondjuk FSP vagy Chieftec márkákból vadászva még egy kis tartalék is marad.
2011. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kobralgin válasza:

Sziasztok!


Én nekem is eddig 2x2gb ramom volt 1600 MHZ-en dual chanelben. Vettem hozzá még 1x2gb-ot és Windows élményindexem vissza esett 7,1-ről 7,0 pontra. a Kérdésem az lenne, hogy valóban romlott-e a teljesítmény vagy csak az élményindex rossz. Ha romlott akkor mit tehetek esetleg. Vegyek még 2Gb ramot? Az alaplapom Asus P5P43TD PRO 4*4GB-ot tud kezelni 1800 MHZ-en (O.C-ban). Segítsetek pls. Ja! Egyébként lefutattam, több memória tesztet is, a memóriák jók!


Köszönöm mindenkinek az esetleges választ.

2011. nov. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!