Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen olcsó ez a laptop?

Miért ilyen olcsó ez a laptop?

Figyelt kérdés

[link]


Ezzel lehet nagyobb rendszer követelményű játékokat futtatni?

És miért ilyen olcsó?


2011. júl. 23. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet vele jó játékokat nyomatni,azért iylen olcsó mert a lenovo egy hulladék
2011. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez erőteljes elírás.

A forrásoldalon egy I3-as gép van ugyanennyiért.

2011. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem olcsó:D amúgy az i7-es proci nem rossz bár nem tom 2-vagy 4 magos-e és azt sem,hogy a lenovo jó márka -e mert elfelejtettem:Dde ha minden igaz akkor nem rossz gép
2011. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 legendavagyok01 ***** válasza:

A Lenovo mint márka nagyon jó, szépen összerakott, strapabíró gépek, ez ne tartson vissza. A családban nekünk kettő van, az egyik netbook.

Eladást tekintve egyébként a világ negyedik számú gyártója a Lenovo a Hp, Dell és Acer után.

2011. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor most tudnátok ajánlani egy nagy teljesítményű játékokat futtató számítógépet?


linkeljetek:D

2011. júl. 23. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az Computer Imperium esztergomi boltjának az üzleti fogása, hogy valamivel csalják a vevőket.Ilyen felszereltségű laptop, ilyen árba nem is létezik a boltba.
2011. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Ja játszani akarsz, akkor asztali gépet vegyél, fel annyi pénzért tudsz dupla olyan jó gépet építeni.

A Laptop -okat nem játékra találták ki. Amit meg ténylegesen is arra fejlesztenek az ún. "Gamer Laptop" -ok meg olyan fél millánál kezdődnek.

2011. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!