Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen módon adhatnám...

Hogyan, milyen módon adhatnám el saját 3ds max és Photoshop oktató videóimat?

Figyelt kérdés

A közeljövőben, mivel sokakat érdekel ismerőseim közül is, készítek egy oktató videó sorozatot a fenti 2 program elsajátításához, az alapoktól középhaladó szintig.


Sajnos nem tudom, hogyan terjeszthetném a videóimat úgy, hogy abból hasznom is származhasson.


Esetleg saját weboldalon keresztül, letölthető formában, vagy esetleg máshogy? Milyen lehetőségeim vannak?


2011. júl. 24. 20:37
 1/1 c:\ ***** válasza:

Szerintem célszerű lenne először is felmérni, hogy egyáltalán szüksége van e az embereknek arra a videóra amit te készítessz.


Én nagyjából a következőt tenném:


1. Elkészítenék egy pár videót, a kezdetektől természetesen.

2. Keresnék valami témával kapcsolatos fórumot.

3. Feltöltenék egy párat belőle a Youtube-ra (pl. első 5 videót PS-ből és 3DSMAX-ből is)

4. A fórumban elkezdeném ajánlani, véleményt kérnék róla

5. Ha tényleg beválik és idegenek is igényesnek tartják, akkor lehet tovább gondolkozni abban, hogy miként tudnád pénzzé tenni a munkádat, addig szerintem felesleges.


Magyar nyelven is találhatóak igényes Tutorialok, videók, illetve szakkönyvek, először ki kell deríteni, hogy ezekkel fel tudod e venni a versenyt.


Ha beválik a dolog, akkor az 5 "ingyenes" videó ismeretében már lehet rá embereket toborozni, hogy megvegyék a maradékot, bár természetesen akkor új szereplőként belép a színre a keresett jövedelemből való adózás problémája. :)

2011. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!