Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mutat látszatbeli különbséget...

Mutat látszatbeli különbséget egy 1080p-s BD50-es BluRay film (ami kb.40 GB) és egy x264 (ami kb 8-13 Gb )?

Figyelt kérdés

Sok filmet látok,ugyanazon cím alatt, ilyen RIP,amolyan RIP ezekkel nagyjából tiszában vagyok. Sok esetben pedig ottvan ugyanazon film pl. BD50 (40GB), BD25 (20GB) és x264 (10GB).


Ezek mind 1080p-sek . Kérdésem, hogy van látszatbeli különbség (képminőségben) ezen kategóriák között?


2011. júl. 24. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a releaser munkájától függ. Láttam már szinte tökéletes ripet (40GB -> 14GB, screenshotok alapján nem tudtam megkülönböztetni), és láttam már iszonyú hányást is, ami úgy nézett ki, mint egy DVD upconvert.
2011. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!