Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc szervízben szokás elismervé...

Pc szervízben szokás elismervényt adni?

Figyelt kérdés

Életemben előszőr megyek szervízbe és nem tudom hogy működik a dolog.

Komplett gépet vinnék és mivel nem akarnám hogy kilopjanak belőle ezt-azt, vagy pl videókártyát kicseréljék szarabra mire érte megyek ezért arra gondoltam hogy átadáskor aláiratni velük egy papírt ami tételesen felsorolja hogy mi van a gépben és ők átvették. Nem tudom fog ez működni mert alap mindenhol vagy hülyének néznek és elhajtanak?


2011. júl. 25. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szokás.
2011. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és kicseréltem ezt meg azt, ebből meg újat tettem bele mert már majdnem meghalt.
2011. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na igen az lesz kb amit ezio írt szóval vagy ismerőshöz kell menni vagy valahogy rá kell venni őket hogy ne csináljanak óriási számlát... szoktak ilyen köcsögök lenni nekik ez nagy üzlet mert a régidet megtartják majd el adják + ki fizetsz rengeteget az újért...
2011. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


nos bármit is cserélnek ki a régit visszakérem akármennyire tropa, ha nem adják akkor nincs fizetés nyilván.

2011. júl. 25. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!