Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bad Comapny 2-ben megvan a...

Bad Comapny 2-ben megvan a szintem meg a statjaim és a fegyvereim. De mikor belépek egy szerverre akkor egyes szintről kezdek. És amikor kilépek akkor újból mutatja a rendes szintem meg statjaim ez miért van? Eredetivel és csalás nélkül játszom.

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:35
 1/3 bazsko ***** válasza:
nem tudom, de velem is ezt szokta csinálni az egyik esport szerveren... nagyon idegesítő
2011. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ma kezdte de bármelyik szerverre lépek ez van remélem nem veszett el minden nagyon sok időm és energiám van benne.Ha elveszett én már nem is kezdem újra ez akkora csalódás lenne.
2011. júl. 26. 22:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik mára rendbejött a dolog.Lehet valami volt az ea szerverrel vagy mit tudom én mivel.
2011. júl. 27. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!