Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki adna egy videót ahol...

Valaki adna egy videót ahol egy számítógépes játékot lehet csinálni vagy elmondanátok? Nem ilyen fagyikra gondolok hanem egy mmorpg vagy mint pl metin2 vagy valami .

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt te se gondoltad komolyan, főleg egy mmorpg-t
2011. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te most komolyan azt gondolod ,hogy az egy videóból meg lehet tanulni?több tíz ember csinálja az ilyen játékokat:D nevetségesen keveset tudsz ,ah ezt komolyan gondoltad:D
2011. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
imádom a noobokat :P :D egy igényes játékot akár több százan is fejleszthetik :)
2011. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt a noob-ot nekem szántad?mert több tizet mondtam 100 helyett vagy ennek a kis naiv kérdezőnek?
2011. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a naív kérdezőnek kedves Restrepo :)
2011. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a kérdezőnek írta, de a több10-es hozzászólásod is elég kevésnek mondható, főleg egy rpg-nél
2011. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
már értem ,hogy nem nekem ,bocs ,amúgy nem értem ,hogy hiheti valaki ,hogy egy ilyet videóból meg lehet tanulni ráadásul a kérdés logikája is érdekes "videót ,ahol egy számítógépes játékot lehet csinálni" én nem szoktam csinálni semmit a videókban:D
2011. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg hülye ember van, főleg neten, velük nem kell foglalkozni, max lehülyézni őket.
2011. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Erre csak 1-et tudok mondani . Szánalmas kis pö.csök. :) Sok kis 10 éves csic.ska ne ugasson már nekem jó ?! Megbas.szhatjátok a kur.va anyá.tokat baz.dmeg. na csá.
2011. júl. 31. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert te 14 éves vagy, még nem vagy sokkal idősebb, mint egy 10 éves.

Szerintem ide egy tizenéves sem írt, de írásképed alapján te bőven 20 alatt vagy.


És mi vagyunk szánalmasak? Azért, mert egy hülye ember hülye kérdésére igaz választ adtunk, még ha nem is udvariasan?

2011. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!