Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játék a Mu Online?...

Milyen játék a Mu Online? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes. Én játszottam vele jó 5-6 hónapot, de elég aktívnak kell lenned, ahhoz hogy sikerüljön egy elég erős karit összehozni.


Én szerintem eléggé jó minőségű, grafika szuper, élvezhetőség nagyon jó, PRÓBÁLDD KI! :)


Ha rám hallgatsz, akkor Magic Gladiator, vagy Dark Lord karival indulj, de amúgy 5 karaktert csinálhatsz, és bármikor bármelyikkel tolhatod :D


Rövid játékleírás(om): Elég magas szintig el lehet menni, 400-as szintig kell elmenni, és aztán lehet "reszetelni", ami újra 0-ra rak téged, de a cuccaid, fegyód, erősséged, pontjaid, kinézeted, pénzed, mindenen ugyanúgy megmarad. Erre azért van szükség, de szerintem egyértelmű, nagyobb szinten több XP-re (tapasztalat) van szükség a fejlődéshez, így ha újra 0-ról kezdheted megkönnyíti a feljődést. Mind az 5 fajnál, átváltozhatsz, egy ugyanolyan kategóriájú, de sokkal erősebb, és melesleg job kinézetű harcossá, de ehhez küldetés(eke)t kell csinálnod, ez fajtól függ! Valamelyiknél csak 1-et, valahol 2-t is "változhatsz"! Egyébként lehet benne Klánt alapítani, kocsmában dögleni, barátokat és ellenségeket szerezni. Duelezni, vagyis 1v1! Kláncsatázni, és a legszuperebb, tűzfocizni :D!


Király játék! ;)

2011. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Úristen,kine próbáld! :D


Én 2 évig játszottam vele és teljesen elvette az eszemet a tanulástol.

Sok embernek tetszik aki kipróbálja de sokan undorodnak tőle.

Szerintem paszold,bár ha kis teljesitményű géped van akkor próbáld ki mert ehez aztán ihazán nem kell nagy gépigény.De ha jobb gépedd van akkor isten mencs!

2011. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi:) és mi a különbség a magic gladiator és a dark lord között?
2011. júl. 28. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
blade kinight a legerősebb karakter,bár MG-nek meg a DL-nek jobb varázslatai vannak,könyebb velük fejlödni.
2011. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De én még mindig nem ajánlom hogy játszál vele,kezdőket nagyon le nézik,egyből le PK-zák őket,és nagyon so ka bunkó ember is!
2011. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

meggyőztél...:$

amúgy nem tudsz valami jó klienses játékot nem kell hogy online legyen lehet sima 1jákékos is...:D

2011. júl. 28. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen géped van?Nagyábol le tudod írni hogy mi van benne?
2011. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
suport elfet hogy tudok csinalni?
2017. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!