Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott a gépem? Info lent

Elromlott a gépem? Info lent

Figyelt kérdés
sziasztok a gépem valamiért nem kapcsol be ... nem kap áramot az egér se a billenytyű, a kép tiszta fekete semmit se ir... ienkor mi a te endő? csak sípol , valami esetleg kihízódott?:/
2011. júl. 29. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lehet kilazult a memoria vagy a videokartya nyomkodd kicsit meg bele a helyere !


ha leirod milyen alaplap milyen sipolas pl 1 hosszu 2 rovid stb akkor talan masok tudnak segiteni..

2011. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
BEkapcsolom fekete képernyő pi pi pi pi pi sipól "többet"...De megnéztem memóriát kivettem visszatettem akkor nem sipolt de most se jo mert nem ad képernyőt kábelt is megnéztem hogy kihuzodott e de semmi... minden jó helyen van ...
2011. júl. 29. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:
de milyen formában sípol? hány hosszú, hány rövid?
2011. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát sípol utána megint-megint .. de mostmár nem ... most képet nemad meg egér se villog.:/ mintha nem kapna áramot
2011. júl. 29. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:

kösz az infót -.-


hány hosszú, hány rövid???

de azért leírom mégegyszer h értsd: hány hosszú, hány rövid???

2011. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rövideket sípol egymás után.... képet nem ad . De mostmár abbahagyta mint azt az előbb leírtam ... de miután megint bekapcsoltam semmi ... kikapcsoltam megint be akkor megint elkezdte a sípolást:S
2011. júl. 29. 16:47
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt kiválasztod a bioszodhoz tartozó részt, és megnézed.

2011. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó de mostmár csak fekete képernyőő :/:S
2011. júl. 31. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:
vedd ki a videokártyát az érintkezőket tisztísd meg kontAKT SPRAY VAGY orvosi alkohol, várd meg míg megszárad az alkohol tedd vissza csavarozd be memóriával ismételd meg.ez a 2 a legkényesebb. ha ezutan sem jó csak tippet tudok adni memóriat vga-t vidd el 1 ismerősöd haver gépébe letesztelni.
2011. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
alaplap meghalt . köszi azért mindekinek !
2011. aug. 8. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!