Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy bonyolultabb...

Hogyan tudnék egy bonyolultabb felépítésű adathálózatot létrehozni, ha az NTFS formátum erre nem képes ("túl hosszú elérési útvonal")? (+magyarázat)

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy nagy mennyiségű adatot kell kezelnem, aránylag hosszabb nevű és mélyebb mapparendszerrel.

Rövidíteni, felsőbb mappába helyezni nem lehet hisz így értelmét veszti az egész.


Olyan megoldást keresek, ami képes hosszabb elérés kezelésére, vagy bármilyen más megoldást, ami nem zavarja össze túlzottan a felépítést, de legalább rendezetten jeleníti meg.

Gondoltam már valami olyasmire is, hogy htmlbe összefűzni, ami azért lenne rossz megoldás, mert dinamikus adatokról van szó, úgy pedig duplamunka lenne.


Nem nagyon reménykedek már a megoldásban, mert mindenhol olyan haszontalan válaszokat láttam, hogy rövidíts, tedd feljebb. Nekem valami más kell.


2011. júl. 30. 10:17
 1/2 zsomkovacs ***** válasza:
Pontosan milyen műveleteket kéne végezni a rendszerben? Leginkább úgy lehet megoldani, hogy az összes fájlt akár egy mappába, kódolt néven tárolni (fájlrendszer megoldva), és az eredeti neveket egy adatbázisban tárolni, majd írni hozzá egy kezelőfelületet. Így külön programból ugyan, de tudod majd használni. Ha érdekel, írj e-mailt, szívesen megírom a programot.
2011. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem is tudom...

mindenféleképp szeretném elkerülni hogy egy mappába kerüljenek valami kódolt néven, mert akkor külön fájlba kellene helyezni azokat az információkat, amik a címben szerepelnek(dátum név), ami alapján a sorrend is meghatározó és az állomány beazonosítható. lényegében nem kellene ezekkel a fájlokkal műveleteket végezni, mert egyszerű kép vagy szöveg (archiválás).

2011. júl. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!