Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Teljesen új Dell Inspiron...

Teljesen új Dell Inspiron N5110-es gépem nem kapcsolja be a vezeték nélküli hálózatot. Az Fn+F2re nem reagál semmit, vezetékes netről kiválóan működik. Miért lehet ez? Hogyan tudom bekapcsolni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyárilag van rajta az operációs rendszer?


Mert ilyen hiba akkor van, ha nem tettek fel minden drivert (konkrétan a wifi driverét). Ha meg te telepítetted, akkor te nem tetted fel :)

2011. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én telepítettem fel, külön drivert nem kaptam hozzá, ezért netről töltöttem le, nem is egyet, de egyik sem működik.. igazából a legnagyobb gond szerintem ott van, hogy nem érzékeli az Fn+F2-t.. vagy ott csak akkor kapcsol be ha fel van telepítve a driver?
2011. júl. 30. 21:29
 3/8 mate0117 ***** válasza:

próbáld meg sima f2-öt....

nekem n5010-em van és annál úgy kell...

2011. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
próbáltam.. arra sem reagál semmit. :S
2011. júl. 30. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem is ugyan ilyen típusú laptopom van, ezen az oldalon mindent megtalálsz hozzá.

2011. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
letöltöttem minden lehetséges programot, ami a vezeték nélküli internethez kellhet.. de nem megy :S
2011. júl. 30. 21:59
 7/8 A kérdező kommentje:
mostmár működik.. sikerült! :D
2011. júl. 31. 21:54
 8/8 anonim válasza:

Szevasztok!


Nekem is van egy ilyen laptopom, és a wifi nem tudom használni csak a vezetékest. Fn+F2-re megjelenik, hogy a wifi be van kapcsolva, de nem működik. Hogyan sikerült a problémát megoldani?

2011. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!