Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Dióhéjban, minden játékkal valami gond van. A konfigom (kétmagos proci 4200+, 2 giga ram, geforce 8600gt) bőven elég azokhoz a régebbi játékokhoz amikkel játszok, max beálításokkal futnak, de 10-20 percenként mindegyikkel történik valami. Például a GTA San Andreasban ha bemegyek egy helységbe ugye elsötétül a kép, de nem jön vissza, úgy marad. A STALKERben ugyanez, csak ott bármikor hirtelen lefagy a játék, a hang is eltűnik pár másodperc múlva, a monitoromon a zölden világító kis fény pedig narancssárgára vált, innen már a rendszerbe se tudok kilépni, restartolni kell.


Valami ötlet? Amikkel próbálkoztam: felraktam a legújabb drivert a videókártyához, virtuális memóriát átállítottam hogy biztos elég legyen, portalanítottam a gépet, vírusírtót futtattam, töredezettségmentesítettem, és még ilyen alapdolgok.


2011. júl. 30. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami túlhevül és lekapcsolja magát, valószínű a vga.
2011. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm erre még nem gondoltam, köszi. Ezen tudok valahogy segíteni, vagy nézessem meg valahol?
2011. júl. 30. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak programok, amikkel tudod figyelni a hardverek hőmérsékletét

pl. ESET: [link]

2011. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

játék közben az ESET-el nézd meg néha hogy nem-e melegedett túl valamid

2011. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, igazatok volt, a VGA túlmelegszik!
2011. júl. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!