Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kéne kicserélni a gépemen,...

Mit kéne kicserélni a gépemen, hogy vigye a GTA IV-et?

Figyelt kérdés

[link]

(összetudnám hasonlítani én is csak van amit nem értek és biztosra akarok menni)


CPU típusa: AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+

Ram: 2GB (2X1GB) (PC3200 DDR)

Videokártya: nVIDIA GeForce 6600 LE PCI-E 256MB DDR2 (ezt cserélni fogom 512 mb-re)

Hangkártya: nVIDIA MCP04 - Audio Codec Interface 5.1

HDD: 250GB Western Digital IDE


2011. júl. 31. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
le van írva az ajánlott gépigény ami nem felel meg azt kell cserélni.. ehhez szerintem nem kell segítség
2011. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen kb mindent.

Processzor is nagyon gyengus, videókari úgyszintén.

Esetleg ha be tudsz szerezni egy vmivel jobb videókarit akkor minimumon talán elfutna.


Ha megmondod milyenre cserélnéd a vidikarit, megtudjuk van e rá esély hoy elfut e.

2011. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egészet, kéne új VGA, új CPU, új CPU miatt viszont új alaplap, ami miatt új RAM.

Táp is valószínű valami gagyi, szóval az is, a HDD és az optikai meghajtó talán maradhat.

2011. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen játszani akarsz a GTA néggyel akkor Xboxot ajánlanék. Tapasztalat sokkal jobb rajta játszani mint gépen főleg 1 full HD-s tévén. Ez a gép ha csak arra kell, hogy GTA IV, akkor olcsóbban kijössz 1 Xboxal =)
2011. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háát figyelj.


Én is mostanában akarok venni egy új gépet. Kb 150e forintért. Ha gondolod akkor leírom hogy milyen konfig mert amit én akarok venni gépet simán fut minden maxon.

Amúgy írd le hogy milyen foglalatú a procid és akkor tudok ajánlani olcsóbb konfigot is.

2011. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14:45


Én is konzolos vagyok, és utálok PC-n játszani, de a GTA IV elviselhetetlen konzolon.

Hihetetlen szarra sikerült a grafika, élsimításnak a nyomát se látni, bárhova nézel csak recét látsz...

Én is konzolt ajánlanék PC helyett (bár akkor már inkább PS3), de a GTA IV az csak PC-n jó

2011. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!