Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemet ujratelepítettem...

Tomii92 kérdése:

A gépemet ujratelepítettem sp3-as t. cd-vel. De nagyon lassú tőlle. Visszatudom telepíteni az sp2-es telepítőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 15:13
 1/5 themaki1333 ***** válasza:
Persze egy Sp2-es telepítő cd-vel csak elötte töröld a partíciókat és hozd újra létre őket meg persze formázd meg még telepítés elött a c meghajtót ;)
2011. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem az SP3-mal van a baj... ott valami más gond van.
2011. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, az SP3-ban semmi nincs, amitől lassabb lenne, csak hibajavításokat tartalmaz. Más gondod van.
2011. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sikerült visszatenni az sp2-est.minden jól ment de a memóriámból 5 giga hiányzik.És ami fennt volt programok az sp3ason az ugyanugy fennt maradt.az meg képtelenség hogy az sp2es 5 g foglaljon. köszi a válaszokat segítettek
2011. júl. 31. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

"a memóriámból 5 giga hiányzik"


Szerintem a HDD-re gondoltál...


Amúgy mondtam, hogy ne tedd vissza az SP2-est, de mindegy. Látom, hogy nem igazán értesz hozzá, inkább hívj szerelőt, mert csak még jobban elrontod a géped.

2011. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!