Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A fujitsu-Siemens Amilo...

A fujitsu-Siemens Amilo A1667EX laptopom tápaljzata elszállt. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Nem, nem dobom ki a gépet attól hogy régi és vacak, mert másikat venni nem tudok. Ha bekapcsolom működik akksiról, ha áramkörre dugom, is, csak akkor nem tölti az akksit valamint egyszer megtörtént hogy füstölt, azóta nem is dugtam áramkörre, bár bekapcsoltam 5 percre akksival hogy lássam működik-e.

Működik, de a tápaljazot ki kell cserélni. Csak azt nem tudom milyet vegyek bele, mert konkrétan ehhez a típushoz nem lehet kapni. Valakinek van ebben valami tapasztalata?


2011. aug. 1. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked egy 20V 6A és 100W-os töltő kell. Bár media marktba lehet kapni univerzális laptop töltőket meg kell nézni a specifikációi között pontosan, hogy mekkora feszültség áramerősség teljesítmény... És nem áramkörre dugod mert annak nincs értelme. :-)
2011. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod, akkor ha majd ilyen problémám is akad, mostmár ezt is tudom:) LEhet hogy félreérthetően fogalmaztam, a gépnek a belső áram csatlakozója romlott el, meg is mutatom képen.


[link]


Ilyen kis doboz. Erről szeretném megtudni, hogy vajon milyen fajta kell bele.

2011. aug. 5. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!