Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tud rendesen fénykép...

Miért nem tud rendesen fényképet nyomtatni az epson SX215-ös nyomtatóm?

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 éve megvan a gép, végig utángyártott patronnal nyomtattam vele. Most fogta magát és kékben nyomtat ki minden fényképet! Szöveges dokumentumot jól nyomtat, patronokat mindig felismeri. Fúvókák tiszták, minden okés. Vettem bele vadi új patronokat, akkor is kéken nyomtat! Garanciában kicserélték az epsonosok, most egy új gépem van, de ez is kéken nyomtat! Mit csináljak??? Ezt is küldessem vissza??? Nincs beszáradva a nyomtatófej semmi, minden tiszta! Az a baj, h nem eredeti a patron? Szerintem azzal is ugyanezt csinálná, nem? Meg 1 évig jó volt neki, most meg hirtelen nem? Kérlek segítsetek :(
2011. aug. 2. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Már meg is válaszoltad

végig utángyártott patronnal nyomtattam vele.

2011. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ezzel sokat segítettél nekem :) Az addig oké, h az előző emiatt kampeszolt be! DE itt valami bibi van valahol, mivel a vatta új sx215ös is kéken nyomtat (ami origi lévén sosem volt még vele nyomtatva)....
2011. aug. 2. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv:)

pedig fúvóka a hiba oka :(

2011. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Képzeld megjavult estére és kinyomtatta szépen a fotót :D

Köszönöm a válaszaid ;)

2011. aug. 3. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:
:))
2011. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!