Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy film...

Miért van az, hogy film feliratnál kérdőjelek vannak az ékezetes betűknél?

Figyelt kérdés

Leszedtem a Remember Me-t, letöltöttem hozzá egy magyar feliratot, prímán működik. Utána leszedtem a Never Let Me Go-t, és hozzá vagy 5 féle feliratot, de mindegyiknél kérdőjelek vannak az ékezetes betűknél?


Jelezném, hogy számítástechnikai analfabéta vagyok, kérlek úgy segítsetek, hogy megértsem. :D


2011. aug. 3. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy a Te géped által nem támogatott betű típussal készült a felirat. A felírat fájlt jegyzettömbbel társítva meg tudod nyitni és le ellenőrizheted, hogy jól tippeltem-e.
2011. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnyitottam jegyzettömbbel, és így viszont rendesen vannak a mondatok, ékezetes betűkkel. Szóval nem értem. :SSS
2011. aug. 5. 15:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek, kérlek. :D Vagy ha feliratot tudtok hozzá, azt is megköszönném.
2011. aug. 5. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
nézd meg online szinkronosan vagy töltsd le: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom szinkronosan, mert gyűlölöm a magyar szinkront, minden filmet angolul nézek, felirattal. :D
2011. aug. 6. 23:40
 6/6 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm szépen!
2011. aug. 6. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!