Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a laptopot megéri megvenni?

Ezt a laptopot megéri megvenni?

Figyelt kérdés

220.000 Ft

és tudom h erőseb asztali gépet vehetnék az árából de én lassan megyek egyetemre. és oda nem akarok asztalit vinni milyen lenne ha bevinném azt órára.. :D

és ezért laptop kell..

de játszani is szeretnék és az lenne a kérésem h a mostani játékokhoz ez elég jó lenne jó pár évig :


Gyártó: Acer

Processzor: Intel® Core™ i7-2630QM (6M Cache, 2.00 - 2.9 GHz)

Chipkészlet: Intel® HM65 Express /Sandy Bridge

Memória: 4GB DDR3 1066MHz


Kijelző: 17,3" HD+ LED fényes TFT 16:9 (1600 x 900)

Winchester: 750GB SATA 5400rpm

Optikai meghajtó: DVD író / olvasó (supermulti)

Videókártya: AMD Radeon™ HD 6650M 2GB DDR3 VRAM

Hangkártya: HD Dolby®-optimalizált surround hangrendszer

Billentyűzet: magyar teljes méretű, numerikus billentyűkkel

Akku/üzemidő: 6cellás 4400 mAh (Lithium-ion)


2011. aug. 7. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, amúgy én is 2 éve azt hittem fogom órára hordani a laptopot.... 2x vittem 2 év alatt pedig informatika szakon vagyok.... úgyhogy megbántam. most ott tartok hogy haldoklik a laptop és vettem egy király aztali gépet 80 000 forintért monitor nélkül, ráadásul üti a fent említett laptopot (gyorsaságba)
2011. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Acer helyett inkább Dell/Asus sztem.


Amúgy utólag nézve nekem is tök felesleges volt laptop, koliban/albérletben elvagy asztalival is, hétvégente kibírod gép nélkül, órára meg nem fogod valószínűleg behordozni max filmet nézni....szal tulajdonképpen, tök felesleges tud lenni a laptop, 220-ból már fullos gamer konfigod lenne.

2011. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ere gondoltál Acer Aspire 7750G, nem éri meg.Eszméletlen ennyi pénzt elkérnek, és oda dobnak 1 év garanciát, nehogy megvedd!


[link]

2011. aug. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és ne vegyél 4 magos procival ellátott laptopot.... sok esetben a 2 magos gyorsabb (ma még amikor a progik nem használják ki a 4 magot , és ha 2-t használ akkor a 2 magos ami valószínüleg nagyonn Hz-en működik mint a 4magos gyorsabb lesz) ha meg renderelni meg procit nyüstölő dolgokat akarsz csinálni , akkor azt meg végképp ne laptopon tedd , inkább 130e-ért vegyél egy laptopot ha laptop kell , és marad 90e-ed , abból egy fasza konfigot össze lehet rakni....
2011. aug. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!