Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikrohullámú internetről mik...

Mikrohullámú internetről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gyorsaság, megbízhatóság, ilyenekre gondolok.
2011. aug. 8. 11:25
 1/2 Panda Péter ***** válasza:

még az isdn idejében gyorsnak számított, az optika korában már nem igazán tudja felvenni a versenyt sebesség terén. persze ha nincs normális dsl szolgáltató a környékeden akkor szívás van, mert a mobilnetnél jobb lehet (ahol nincs dsl ott hspa meg 3g se nagyon van).

megbízhatósága nem a legjobb, emlékszem anno barátaim mennyit panaszkodtak, hogy rossz időjárás mellett belassult vagy nem is működött.

2011. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk az van, gyorsaságra olyan, mint amire előfizetsz, bár anno néztük hogy optikai kábeles neten ugyanannyi pénzért jelentősen több adatforgalmat kapsz.


De mivel más megoldás nincs így jó, sztem mobilnetnél olcsóbb, annyi hogy nálunk nagyobb viharok után szétment a vevőegység, meg amúgyis elromlott néha....és mondjuk mostamában multis játékoknál néha megszakad 3-4 másodpercre, ami b@szottul idegesítő, mivel minden más kizárva így a vevő cucc a hibás valszeg.


Eddig ahogy láttam bárkitől, pár évente tönkremegy a vevőegység, de szolgáltató kicseréli, ha ez nem lenne akkkor tökéletes net lenne sztem.

2011. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!