Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb laptoptáska?...

Melyik a legjobb laptoptáska? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Most lesz az első laptopom. Vonaton/buszon fogok vele utazgatni, illetve emellett sporttáskát, oldaltáskát is viszek majd, szóval nekem ránézésre azok a nagy laptoptáskák nem szimpik. Láttam már barátnőmét, van benne rögzítőszalag meg különböző rekeszek töltőnek, egérnek, hangfalnak, szal egy csomó plusz dolognak. Nekem ez felesleges, ráadásul utazásnál nagy csomag sztem. Viszont láttam olyan táskát, ami olyan mint egy oldaltáska, csak van benne egy kis szivacs bélés, ami azért védi a gépet, a hosszabbik oldalán van egy zipzár ahol be kell csúsztatni a laptopot, és van egy vállpántja. A kérdésem az lenne, hogy a klasszikus laptoptáskák mennyre vannak kipárnázva, szóval mennyire védik jobban a gépet, mint ez amit láttam? Amúgy én mindig nagyon vigyázok a cuccaimra, szal nem dobálnám akármilyen táskában van is, persze előfordulnak balesetek, de gondolom ha leejtem mikor szállok le a vonatról akkor szinte mindegy miben volt:S Most csak mondtam egy szélsőséges példát. Szerintetek elég ez a kisebb táska vagy vegyem a klasszikust?
2011. aug. 8. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem vmi kisebb, egyszerűt nézz, ami védi a laptopot, és bele kell tenni rendes háti táskába, ami jól zár....akkor kevésbé feltűnő, és ha a lábadhozteszed, tudod fogni, és nem tűnik fel hogy laptop van benne.


Egyrészt, laptoptáska az +1 táska, mindig szar vinni ha van egyéb cuccod, én tulajdonképpen csak bedobom az iskolatáskába 1-2 újság, tancucc mellé, inkább legyen picit karcos minthogy egyes meg nem nevezett embertársaink lehúzzák a vonaton.

2011. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen ez az, hogy az + táska, meg feltűnő is. Nézegettem a neten vannak ilyen neoprén tokok, sztem veszek egy olyat, az védi a karctól és be tudom tenni az oldaltáskámba vagy a hátizsákomba, ha megyek haza az utazóba is.
2011. aug. 8. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekemn egy rendes oldaltáskám van,de neked javasolni tudom a hátizsákos laptoptáskát. [link] ilyesmit

Én is ilyet akartam de akkor még nagyon drága volt,de ma már lehet kapni 5ezerért is.

Sőt most az ikeában is lehet kapni tök jó laitáská: Upptacka néven.:) 25L

2011. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!