Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Microsoft...

Mi a különbség a Microsoft Office 2003 és Microsoft Office 2007 közt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Például az, hogy megváltozott a felhasználói felülete.- Nekem személy szerint könnyebben kezelhető volt a 2003, de lehetséges, hogy csak megszokás kérdése...
2009. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szebb dokumentumokat lehet csinálni, szebb ábrák, grafikonok, képbeszúrások vannak. Excelbe vannak újfajta cellaformázások. A jobb klik menü is át van alakítva. Ha valamit másképp akarsz formázni, akkor nem kell alkalmazni egyenként a formázásokat, elég a listában váltogatni, és rögtön látod mi fog változni. Eleinte furcsa az új szalagmenü, de ha megszokod szerintem jobb, mint volt. A dokumentum nem *.doc-ba menti, hanem *.docx-be, a táblázatot *.xlsx-be, stb.
2009. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Infotanáromat idézem: "A 2007-es Office egyszerűen szar. Össze-vissza van keverve, cicomázva a felhasználói felület és a 2007-essel készített dokumentumok nem kompatibilisek a 2003-mas Office-al."


Rosszabb. Szerintem. ;)

2009. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na és, nem kompatibilis, és akkor mi van? Ez mindig is így volt. A visszafelé kompatibilitás lehetséges, de az is csak korlátozott ideig. De, hogy valami fordított irányban legyen az, azt nem lehet elvárni. Egy infótanárak ezt tudni kéne, használjon akkor kazettás magnót CD helyett, azok se kompatibilisek. Meg akkor a blue-ray filmek is szarok, mert a DVD lejátszóm nem tudja lejátszani őket? Lehetne még sorolni. A felhasználói felület pedig, mihez képest van összekeverve? Szerintem mindent gyorsan el lehet érni, nem kell több tucat ikont kirakosgatni hozzá, mint a 2003-as ban.
2009. ápr. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!