Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két gép között (internetkapcso...

Két gép között (internetkapcsolat routeren keresztül) akarunk mappát megosztani. Állítólag lehet teljes hálózat segítségével. De hogyan?

Figyelt kérdés
Már probáltunk otthoni hálózatot létrehozni ami sikerült másik gépen, de ez nem akarja ismerni, megtalálni stb. Másik gépen win7 van ezen xp
2011. aug. 9. 21:45
 1/5 anonim válasza:
Win 7 és XP között nem lehet megosztani. Én is próbáltam már, de nem sikerült, és utánaolvastam, hogy nem lehet:S
2011. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem lehet? Itthon van egy 64 bites Win7-es és egy 32 bites Xp-s gépem, wifin keresztül simán másolok köztük.

Jobb klikk mappán, amit meg akarsz osztani, Tulajdonságok/Megosztás fül. Itt engedélyezd a megosztást, esetleg új hálózati nevet adsz neki. A másik gépen Sajátgép -> Eszközök menü/Hálózati meghajtó csatlakoztatása, és kiválasztod a megosztott mappát és adsz neki egy betűjelet. Kész, használható is.

2011. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem csak az egyik gép látta a másikat:S Bocs, hogy azt írtam h nem lehet.

Első válaszoló voltam.

2011. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképpen csináltam mint a második válaszoló, de mikor meghajtonál ki kell választanom a mappát, akkor a hálózatokat mutatja (microsoft, stb) így nem tudok mit kezdeni vele és továbblépni:(
2011. aug. 10. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
az odaig nem olyan rossz. a halozatokat lenyitod, es ott kellene lennie a masik gepnek a megosztott mappaval egyutt. tuzfalbeallitasokat persze ellenorizd.
2011. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!