Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudttok jo szamitogep javito...

Tudttok jo szamitogep javito boltot?

Figyelt kérdés
Nem hardveresen , hanem szoftveresen kene , lehetoleg a 4. kerulet kornyeken !
2011. aug. 10. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

kis off: nem hiszem el hogy olyan nagy gondod lenne amit ne tudnál megcsinálni magad,ird le hátha többet tudunk segíteni mint hinnéd.

Én is bevittem egy nyomtatót a szervízbe ahol annyit mondtak rá ez már kuka,neki sem érdemes állni a javításnak,hazajöttem 5 perc googlézás után megjavítottam.

2011. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aug 07-kor kb éjfél körül kapcsoltam ki a gépet . Aug 08-kor kb dél felé kapcsoltam be , és nem töltött be. Többszöri újraindítás után végül bejött , de meglepődtem ,hogy se net (kivéve Skype O.o) se hang nem volt , és a felbontás is olyan 640x480-nak tünt. Billentyűzet/egér/monitor ment. Ha a Sajátgépet vagy bármi mást akarok megnyitni csak hosszú percek múltán történik meg . Gondolom vírus lehet mögötte , eddig Avast volt telepítve(elotte Panda es Norton) , azzal megpróbáltam megkeresni , de nem talált semmit . Ismerősöm ajánlotta hogy van ilyen bootolható vírusírtó (Kaspersky -os) azzal talált több mint 12 (!) vírust (nagyrészt "VESZÉLYES" szintüt"),ki is írtottam őket , utána újraindítottam a gépet, mondom hurrá vége van a szenvedésnek , de sajnos minden ugyan olyan lett . Gondolom még 2x ennyi van a gépen , ha nem több . Sajnos a rendszer nem mai , ha jólemlékszek 2007 októberben települt fel a rendszer és azóta nem tettem újra , de minden biztonsági frissítés stb . felkerült . (Windows XP Service Pack 3-om van jelenleg) . Nem tudom mitévő legyek , a mai nap folyamán elkezdtem lassan lementeni a 4-4.5 éves éves adataimat (képek , fájlok , játékok stb.) , de ezen kivul nem sok kedvem van komplett WIndows Reinstallt csinalni . Szerintem mar a nagyon veszelyes virusok tobbseget kiirtottam , csak vhogy visszakene allitani a rendszert hogy a driverekt erzekelje .
2011. aug. 10. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig lehet,hogy csak a reinstall segít.Próbálj meg más vírusírtókat is(pl. Vipre),és futtasd csökkentett módban a rendszert.
2011. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Legjobban a win resinstallal jársz. Az xp fent van 35-40 perc alatt, a driverek meg 20-30 perc.
2011. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van valami program , amivel kulsoskent lehet rendszer visszallitast csinalni ? (a hulye virus gondolom azt is blokkolta)
2011. aug. 10. 18:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy az alap kerdeshez vissza terve , tudtok ilyen problemaval is foglakozo boltot ?
2011. aug. 10. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Újra kell telepíteni. Te is meg tudod csinálni, nem ronthatod el vele a gépedet. Ha egyszer sikerül, többször is menni fog. Amúgy meg ha elviszed valahova telepíteni/vírusirtani, azt akárhol megcsinálják neked.
2011. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg konkrét boltot ?
2011. aug. 13. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!