Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7-ben miért a Dokumentumok...

Win7-ben miért a Dokumentumok ill. a Könyvtárak nyílnak meg mindere?

Figyelt kérdés
Pl. Rákattintok az asztalon a Bluetooth ikonjára, és megnyitom a Fogadott fájlokat, nem azok jönnek be, hanem a Dokumentumok ill. a Könyvtárak és nekem kell onnan elnavigálnom a Fogadott fáljokhoz. Vagy ha megnyomom 5x a Shift gombot, bejön a Beragadó billenytűk funkció -ablak, az alján található egy link a Kezeléstechnikai központra, de ha rákattintok szintén a Dokumentumok ill. a Könyvtárak jelennek meg. Régebben helyesen működött ezen a rendszeren is, nem csak gépen lévő másik Win7 alatt.
2011. aug. 11. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
begyűjtöttél egy jó nagy vírust
2011. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mindenesetre elindítok egy víruskeresést (ESS). Nem lehet amiatt, hogy az "uxtheme.dll" patch-elve van, hogy bizonyos témákat be tudjak állítani? Illetve a Start menü ikonja is cserélve van.
2011. aug. 11. 10:53
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmit sem talált 2 fájlon kívül ami vakriasztás volt:

1 - CDBurnerXP telepítő (Open Candy)

2 - Wireless Net View

Mindkettő biztosan tiszta, tudom.

2011. aug. 11. 11:22
 4/5 anonim válasza:
Tedd újra a gépet az mindig bejön.
2011. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudod, én úgy vagyok vele, hogy ennyire kis probléma miatt nem telepítek újra rendszert. Nekem ez nem ér meg ennyit, mikor minden egyéb gyorsan és helyesen működik.
2011. aug. 19. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!