Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom menteni, ha...

Hogyan tudom menteni, ha valamit megváltoztattam a programfájlokban?

Figyelt kérdés

Egy játék irányító gombjait szeretném átírni, mert az eredeti nem működik, nem tudom miért de nem ez a lényeg. Utána néztem hogy lehetne megoldani a problémát és ezt találtam:

1, Keresd meg a következő fájlt: Program files -> Alice Madness Returns -> Alice2 -> AliceGame -> Config -> Default Input

2, Keresd meg a következő sort: +Bindings=(Name="E",Command="TriggerBlock true | OnRelease TriggerBlock false"

3, Változtasd meg az "E" betűt egy másik gombra, amit majd használni szeretnél az esernyőhöz. Én "G"-re változtattam.

Tehát így kell kinéznie:


+Bindings=+Bindings=(Name="G",Command="TriggerBlock true | OnRelease TriggerBlock false"


4, Mentsd el a config fájlt és indítsd el a játékot.

5, Az optionsban a Controls menüpont alatt állíts vissza mindent defaultra, így ha minden igaz, alapméretezettként azt a betűt kell már írnia az esernyőre, amit a Config fájlban átállítottál.

6, Így már működni fog az esernyő!


Tehát, ezt megcsináltam, de az a probléma, hogy nem engedi menteni, mert 'hozzáférés megtagadva'. Ha másnak sikerült nekem mért nem? Segítsetek kérlek! *.*


2011. aug. 11. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem megy közben a játék?

Ha nem, nézd meg, lehet írásvédet a fájl.

2011. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 urimate ***** válasza:
Ha nem vagy adminisztrátor a gépeden, akkor a Program Files-ban levő dolgokat nem tudod írni. Ez is okozhatja.
2011. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem fut, és teljes hozzáférés engedélyezve van.
2011. aug. 11. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Máshova sem tudod menteni? Tehát ne a programmal írd felül a fájlt, hanem mentsd el máshova és ezzel a fájlt másold be a mappába.

Vagy jelöld ki az összeset (CTRL+A) majd másold, nyiss egy jegyzettömböt és oda illeszd be, mentsd el és írd felül a fájlt.

2011. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen így sikerült megcsinálnom, hogy átmásoltam egy újba, viszont a probléma, amiért csináltam ezt az egészet nem oldódott meg, vagyis így sem működik az a k*rva esernyő. -.- De azért köszönöm a segítséget.
2011. aug. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!