Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letörött a hosszú 'i' betű a...

Letörött a hosszú 'i' betű a lenovo netbookomról. Még garanciális. Ezt megcsinálják azzal? Vagy most mi a teendő?

Figyelt kérdés

felül leirtam lényebében a dolgokat.

most hova kell vinnem a netbookot? szerviz? garanciával megcsinálják? vagy ez nem ide tartozik?


nagyon fontos lenne.


2011. aug. 13. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
elég kicsi az esély rá hogy rendes használat mellett tört le,de ha ügyes vagy megmagyarázhatod hogy gyártási hibás volt,én is egyszer betörtem a telóm kijelzőjét meló közben és bemagyaráztam hogy magától pattant el,ki is cserélték vadi újra... sztem vidd be oda ahol vetted,vagy googlézd ki a helyeket,én most lusta vagyok
2011. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem garanciális hiba.

Ha nagyon szükség van az 'í' betűre, akkor az AltGR+J billentyűkombinációval is lehet ideiglenesen helyettesíteni.

2011. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem ideiglenes megoldást várok...


első: mit keressek? mert kikeresem én, de mit.. nem értek a számítástechnikához

2011. aug. 13. 00:46
 4/5 anonim ***** válasza:
amit keresel mind azt írod a googlébe :) most idézek a kérdésedból: "netbookot? szerviz? " akkor mit írsz be a googléba? na mit? netbookot szerviz... ennyi :) esetleg írd oda hogy magyarország mert mindkét szó idegen és lehet kidpob más országokból is helyeket
2011. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 legendavagyok01 ***** válasza:
2011. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!