Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Parabolát összeraktam, de a...

Parabolát összeraktam, de a minőség és az áram éppen hogy 20%-on van. Így nem fog be egyetlenegy csatornát sem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy rosszul raktam volna össze?
2011. aug. 13. 14:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Bízom benned, hogy jól raktad össze, a baj az lehet, hogy a parabola műhódról, izé, műholdról szedi a jelet.

Ha te nem arra állítottad, amelyik a jelet adja, biza nem fog működni rendesen.

A szolgáltatód megmondja, hogy hova állítsd, ha felhívod őket!

Meg talán neten is van pár rajz, szerezz iránytűt, szögmérőt, meg pár térképet a holdakról, és kis szerencsével, meg egy emberrel a házban, aki kiabál, ha jó, sikerülni fog.

G.

2011. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, de bevannak jelölve pl: Hotbird, Astra, Thor stb. Ráállítjuk az adott műholdra, de nincs semmi. Hiába kerestetek a Hotbirden nem jön semmi, pedig arra van ráállítva.
2011. aug. 17. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Állítsd másikra!

Vagy már próbáltad?

Tapasztalatok?

G.

2011. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha, próbáltam már Amoson, stb, de semmi. Lehet a beltérit kellene frissíteni, fogalmam sincs, mi lehet a gond.
2011. aug. 17. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ez a szakmám, így csak az összeolvasott tanulmányaimat tudom veled megosztani.

Javaslom, hogy hívd fel a szolgáltatód, mert ez esetben mégis a készülékedben lehet a baj.

Sajnos én többet nem nagyon tudok, de a fejleményekről beszámolhatsz.

G.

2011. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!