Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen igényekkel mit vegyek?...

Ilyen igényekkel mit vegyek? Netbook vagy notebook?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben kezdem az egyetemet, és szeretnék venni egy hordozható számítógépet.

A következőkre kellene:

- vinni egyetemre előadásokra jegyzetelni/netezni, kávézókba (ha unatkozom), ide-oda, utazni

- játszani rajta (sokat utazom)

- tanulni

- filmeket letölteni


Mekkora a súlya egy netbook-nak és mekkora egy notebook-nak?


2011. aug. 14. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem notebook.. netbook nem tud olyan sokat, de várd meg a többi kommentelőt is! :)
2011. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A netbook leginkább második, kiegészítő gépnek való, elsődleges gépnek nem igazán felel meg a gyengébb teljesítmény miatt.
2011. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem vehetsz közötte is vannak az igényeidhez tartozo netbookok is amik dual-core osak és jok amugy mennyit szánnál rá, és kb milyen játékokat játszanál vele? operácios rendszeri igényeid vannak? itt van pár

[link] ez jo én is ezzel szemezek gyors és lehet rajta játszani is elviszi a két évvel ez elötti játékokat simán 1024*800-ban battlefiel 2,cod MW2,gta 4 kis grafikán és jo gépelni rajta ja meg persze jol hordozhato a netbook és a notebook között van de itt egy olcsobb nagyobb kijelzővel játszani vele annyira nem de bztos elviszi a régebbi játékokat lehet mint az elözzövel de ár/érték aránya nagyon jo


[link]


[link] ez joval gyengébb mint a másik kettő de online ezen is tudsz játszani mármint online játékokkal meg talán nagyon kicsi grafikát igénylő játékokkal age of empires vagy starcraft játék terén nem a legjobb de nem is nagyon erre van kitalálva a netbook :)

2012. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!