Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone nagyon olcsón. Tudtok?

Iphone nagyon olcsón. Tudtok?

Figyelt kérdés

tudom ez egy nagyon nehéz kérdés, mert nagyon áron aluli, de nem tudtok valahol ahol tudok egy használt, de még használható Iphone 3G-t venni 34-36 ezer forintér?néztem vaterát és macbeszeljuk.com -ot de semmi siker. nagyon jó lenne.

köszi nagyon ha tudtok segíteni!


2011. aug. 14. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán van olyan apple termék ami még használtan és olcsó? amugy meg még pont iphone kell neked? h rajodkodhass haveroknak?...
2011. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát úgy néz ki... és nem azért kell, hogy rajoskodjak hanem azért, mert kell nekem amit tudok csinálni vele nagyon jól jönne...de az utóbbiról lehetőleg ne írjunk még egy regényt inkább kérdésre örülnék egy válasznak
2011. aug. 14. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ZTE Bladet kb ien árba van,ugyan azt tudnifogod rajta mint az iFoson. A telefon telefonálásra van...
2011. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudok, 1000 ft, de sajnos már kicsit megkopott állapotban van, mivel átment rajta egy busz, majd egy Suzuki Swift is. Haverom most próbálja elpasszolni, mert beejtette az útra :)

Viszont használni nem nagyon lehet, max kutyákat dobálni jó vele.

2011. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!