Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú a gépem bekapcsolá...

Miért lassú a gépem bekapcsoláskor?

Figyelt kérdés
mikor bekapcsolom vagy 5-10 percig szinte használhatatlan, de van mikor egy programot is alig tud behozni. 512es memória van benne + 3,00GhZ proc
2011. aug. 15. 02:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 512 RAM eleve nem túl izmos már (ennyit telefonba raknak mostanában). És persze a windows 'öregszik' minél több cuccot telepítesz, minél több dolog indul a windows-zal együtt, annál lassabb lesz a rendszer. Lehet törölni a felesleges dolgokat, vagy telepítsed újra a rendszert.
2011. aug. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A rendszeredet nagyon írdomos lenne full újra tenni egy teljes vinyó leformázással! és ha akkor is ilyet csinál az lehet az alaplapod hibája vagy vinyó is.

Én úgy szoktam csinálni hogy mielőtt kikapcsolom csak a torimat hagyom bekapcsolva mindent ami ennél nagyobb progi kilövöm ja igen és én HIBERNÁLNI szoktam! így pillanatok alatt bekapcsol!

2011. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!