Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok nekem, ha erre a célra kellene? Árban kb 100 ezer Ft körül legyen.

Figyelt kérdés
Megyek ki külföldre dolgozni és a képeimnek kellene, meg netezésre, esetleg, h ki tudjam írni cd-re a képeket meg ezt-azt. Filmet tudjak nézni... ilyesmi! Milyet ajánlanátok? Én semennyire nem értek hozzá, szóval úgy magyarázzátok el! :) Lány vagyok :P
2011. aug. 16. 15:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha drágább valamivel, ha tényleg jó!
2011. aug. 16. 15:15
 2/7 anonim válasza:
nekem márkát amiket ajánlottak az a dell volt meg a sony vaio volt :)
2011. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 urimate ***** válasza:

Mondjuk ezt: [link]


A netbookok kiesnek, a kis kijelző, meg az optikai meghajtó hiánya miatt.


Az a baj ezzel, hogy a film nézéshez szerintem egy 15"-os kijelző kell (de inkább nagyobb), csak ez a hordozhatóság és az akku időtartam rovására válik. A kisebbeken szerintem nem jó filmet nézni, de ugyanakkor könnyebbek és tovább bírják egy feltöltéssel.


Bármelyik laptopokkal (is) foglalkozó webes áruházban van összetett kereső, ahol minden paraméter beállítva tudsz keresni, azután már tiéd a döntés. Ha fontos az ár, a kijelző méret és az optikai meghajtó megléte, akkor keress rá ezekkel.

2011. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 urimate ***** válasza:
Válogass ezek közül, mondjuk: [link]
2011. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Parancsolj.

[link]


[link]


[link]

2011. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xman81 válasza:

Jokat mutattak itt elöttem is csak vagy gyenge a processzora, vagy draga. En nem ragaszkodnek a Dellhez, bar en is egyetertek h az elegjo, de a Toshiba sem rosszabb mint az olcso kategorias Dellek, de jobb geept kapsz ugyanazon az aron. i3 procivel 4gb rammal ez sztem eleg jo ennyiert:


[link]


Ha van ra ennel több penz is akkor en is az elozoekben mutatott Dell m5110 vagy Vostrot javaslom. De erdemes legalabb i3 procival venni es 4gb rammal.

2011. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! :))
2011. aug. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!