Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7-re akarok XP-t telepíteni...

Win7-re akarok XP-t telepíteni, de amikor megjelennek a telepítő opciók, konkrétan az xp telepítésére nem lehet rámenni. Mit tegyek? Help!

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 18:05
 1/6 tamasoft ***** válasza:
60%
Amelyik partíción Win7 van, arra semmiképp nem ajánlott XP-t telepíteni. Ha mindenképpen ilyet akarnánk, akkor előtte le kell formázni a partíciót, úgy sikerülhet.
2011. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem engedte formázni, bios-ból hogy kell?
2011. aug. 17. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Bios-ból sehogyan. Beraksz egy XP telepítő lemezt, az megcsinálja elvileg.
2011. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tamasoft ***** válasza:
Így van. XP telepítő lemezről kell bootolni (előtte BIOSBAN átállítani), és onnan meg lehet formázni.
2011. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, beállítottam biosban, h cd ről bootoljon, de így sem indult el a telepítés. Tudom, h ha elkezd telepíteni, ott le tudom formázni, csináltam már sokszor, de akkor xp-re telepítettem xp-t.
2011. aug. 18. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Boot után meg kell szüntetni a partíciót, majd újra létrehozni és úgy formázni...

Ha nem jutsz el eddig, akkor-bár nem írtad-lehet SATA vezérlő gondod támadt, azért nem sikerül az xp telepítése.

Vagy BIOS-ban átállítod IDE-re, vagy integrálod a sata drivert...

ha jól értelmeztem a dolgokat. :))

2011. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!