Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lan Party-t szeretnénk szervez...

Lan Party-t szeretnénk szervezni a haverokkal?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy részletesen mi kell hozzá milyen kábelek stb. és hogy kell beállítani?
2011. aug. 20. 20:07
 1/4 mate0117 ***** válasza:

milyen játék?


egyébként router meg netkábel minden géphez, de wifi-vel is jó.....


én is csináltam már párszor ;)

2011. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mate0117 ***** válasza:

én CS:S és COD-4 gyel csináltam....

ott simán new game beállítod hogy milyen pálya stb....

és a haverok meg úgy connect-olnak mint ha neten játszanának csak beállítják hogy local vagy lan vagy vmi ilyesmi ....

2011. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima routerel csak akkor fog menni ha van net is :D ha viszont nincs akkor switcher kell és LAN kábel nekem 8slotos switcherem van 9ezer magyar szép forint volt még annak idején :D a LAN kábel métere 60ft körül volt . a zsinor nélküli megoldás egyrészt drágább másrészt igénytelenebb egyszer lementük haverokkal a heliy internet kávézóba és ha elmentek a router mellet elment a jel jobbesetben orbitális laggok rossz esetbene sett a játékból ami DOTA-nal elég tré volt mivel kb 1 órás a game és ha kiesel nincs reconnect.. + minden gépnek külön portot kell megadni megvan a switchernak a szabbvány IP-je a leirásba port meg adott vagy minenkinek 0-la és ámen de ha így nemlessz jó akkor valakinek 123 akkor a 2.nak 124 :D remélem segíthettem. jó játékot ;)
2011. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Egy router használatával. Ehhez hozzákötöd az összes gépet a LAN-nak feliratozott portokba. És működik is.

2. Router nélkül, egy egyszerű elosztóval (hub). Ekkor megint két lehetőséged van: vagy minden gépen beállítod a hálózatot, vagy pedig az egyik gépet használod afféle router helyettesítőként. Ezt nagyon egyszerű megcsinálni, az internet beállításoknál azt az opciót választod ki, aminél olyasmit ír, hogy: ez a gép közvetlenül kapcsolódik az internetre, és a többi gép pedig ezen a gépen keresztül. (ez szabad fordítás angol nyelvről, de megleled szerintem. :D)

2011. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!