Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm rég nem...

Egyik ismerősöm rég nem frissített Windows XP-jét lefrissítettem, azóta a gép kiírja, hogy a windows XP nem eredeti. Hogyan tudom ezt eltüntetni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 11:24
 1/4 anonim válasza:
Én is így jártam. Futtatam rajta a SP3-at, és később kiírta. Nekem 2 hétig bírta, újra kellett telepíteni az egészet. Szerintem nem tudod eltűntetni, max valami kalóz kódot szerezz hozzá, ami "eredetivé" teszi. Egyébként lehet azt használni így is, csak innentől semmilyen frissitést nem szabad engedélyezni.
2011. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A telepitett frissitések közül eltávolítod a KB905474 frissitést.

Vagy rendszervisszaállítás a frissités megelöző időpontra, frissitesz de a KB905474 nevezetü csomagot nem kéred.

2011. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megveszed.
2011. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is belefutottam már ebben egy ismerősöm gépén. De van rá megoldás.

Automatikus frissitést kapcsold ki!

Az Eredetiség ellenőrző (WGA) okozza a gondot. IE-vel menj fel a Windows Update-ra, ott válaszd az Egyénit. A listán vedd ki a + jelet a WGA elől és úgy töltsd le a frissitéseket.

Így lehet eltűntetni a WGA-t:

[link]

2011. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!