Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vetem egy samsung star II és...

Vetem egy samsung star II és nem kaptam hozzá usb kábelt és letöltöttem a Kiest és nem érzékeli a telóm vagy mindenképpen kell usb ha valamit átakarok rakni a telefonomra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol vetted? A dobozában kell lennie SD kártyának, kell lennie fülhallgatónak, kell lennie töltőnek, adatkábelnek és más apróságoknak (pl. garancialevél).
2011. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel csatlakoztatod a telefonodat? Csak úgy nem fogja érzékelni. USB-t vehetsz simán. Micro USB kell. Ezentúl már minden telefon ilyennel fog működni.Lassan töltő sem lesz a dobozban, mert az is micro usb-s, tehát bármelyik telefonhoz haasználhatod ezentúl.
2011. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A pannonnál vettem és a többibe se volt töltőn kívül semmi :S
2011. aug. 22. 21:21
 4/6 A kérdező kommentje:
wifivel akartam xD nem nagyon éretk az ilyesmihez....
2011. aug. 22. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy3: két hónapja vettem a Vodánál, minden volt a dobozában.
2011. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 21:24

Még vegyesen adják. Telefonos oldalon olvastam, hogy a jövő már ez lesz . Egységes csatlakozó, így spórolhatnak a töltőn, usb-n. A delikvens egyszer megveszi és utána ,ha telefont vált, akkor is használhatja a kiegészítőket.

2011. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!