Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Karc a notebookon. Segítenél...

Karc a notebookon. Segítenél az eltüntetésben?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem meg a notebookomat, ma felfedeztem a kijelző mellett egy karcot. Elég mélynek tűnik, mintha kulccsal megkarcolták volna. Rajtam kívül senki sem használta, és én is nagyon vigyázok rá. Nem tudom hogy került oda, de ha már oda került mit lehetne vele tenni?

Olvastam, hogy van valami folyadék, ami eltünteti.

Aki tud valami megoldást kérem írjon.

A notebook márkája pedig Acer, ha segít valamit.(Aspire One Happy 2- elég fényes a borítása, és úgy látszik sérülékeny is...)


2011. aug. 24. 16:44
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha pár hete vetted akkor még garanciális. miért nem viszed inkább szervizbe??? minek akarsz a mendemondás dolgokkal próbálkozni???


majd ők megmondják megoldható e vagy csak cserélhető a kijelző.

2011. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ők erről nem tehetnek, hogy megkarcolódott. Szerintem ki is röhögnének, ha ezzel a problémával beállítanék.

Egyébként nem a kijelző, hanem a mellette lévő fényes rész lett karcos, mint ahogy azt már fent említettem.

2011. aug. 24. 17:38
 3/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

ja ha így gondolod??? akkor nosza ess neki bármivel...

ecet, körömlakklemosó, higító, vízkőoldó.... ezek mind mind jók rá...

2011. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!