Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le minden honlap...

Miért fagy le minden honlap fél percekre? Bármit kinyitok megnyitja elég gyorsan aztán rákattintok bárhova lefagy kiírja (nem válaszol) aztán meggondolja magát és elindul, minden honlapnál ez van

Figyelt kérdés
nem nagyon értek hozzá, mármint a gép belsejéhez, leírom milyen gépem van. laptop asus A6Q00VA, intel pentium M processor 730, 150gb winchester ebből 90gb foglalt, memory 512mb (én erre gyanakszom hogy ez kevés), a nem nem lehet az oka, most váltottam gyorsabbra, amúgy kábelnetes, vírusok leírtva. ötletek?
2011. aug. 25. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

1. CPU RAM kihasználtság oké? Win feladatkezelő

2. IE felesleges szemét törlése

3. Másik böngészővel is köhög?

4. Vírus? Nem tudom mit futtattál esetleg probáld ki ezt is [link]

5. IE sebesség oké? [link]

2011. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a cpu-t megnéztem miközben honlapok között vált olyan 5 és 23% között mozog, de nem tudom ez jó vagy rossz.

a IE sebesség tesz eredménye letölt 8,33mbps fel 0.99mbps

vírusírtó eset nod32 van, ez elég jónak számít,

2011. aug. 28. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Azok az adatok jónak tűnnek.

Igen a NOD32 az vírusírtó, de nem jó mindenre. Lehet, hogy spywared van azt meg nem találja meg. Az egyik haverom is olyat használt aztán csak csodálkozott, hogy az előbb ajánlott program mennyi káros dolgot talált meg amit a NOD nem és egyből tudott normálisan internetezni.

2011. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!