Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassult le a gépem?...

Miért lassult le a gépem? Olyan műveletekre is pár másodpercet várni, mint pl start menü ablakának megnyitása, vagy pl jobb klikkel az ablak megjelenése, vagy program megnyitása.

Figyelt kérdés

A futó progik már normálisan mennek, de egyes internetes oldalaknál nagy a processzorhasználat, pörög a venti mintha muszáj lenne.

P4, 2,8 GHz 1 GB DDR. 80 GB vinyó, 32Mb VGA


2011. aug. 26. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen régi gép persze, hogy már lassul. Nekem is egy ugyanilyenem volt régen (csak 160GB vinyóval), és le kellett cserélnem, mert már gyakorlatilag használhatatlan volt. DDR-es memórával meg főleg (a proci lehet, hogy bírna még többet is)
2011. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes elvárás egy tíz éves géptől az, hogy még gyors is legyen.
2011. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, valóban, mert a télen még nem volt lassú! De az, hogy a start menü előugorjon, nem kíván nagy gépigényt. remélem ebben egyetértetek. Vírusirtóm van a gépen.
2011. aug. 26. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért lassul be, mert tutira XP van rajta, ami az idő előrehaladtával keményen gyilkolja önmagát, emellé meg felinstallálsz egy csomó haszontalan kacatot, és a sok egyszerre futó processt szegény matuzsálem processzor már képtelen megemészteni.
2011. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz. Újratelepítem, és majd meglátjuk milyen lesz.
2011. aug. 26. 13:42
 6/7 anonim válasza:

neha 3 honapban egyszer azert telepitsd ujra a geped es igy ezaltal frissitsd.mindegy hogy milyen windows van rajta a lenyeg az hogy vigyazz ra.

torold ki azokat a fajlokat amelyeket nem hasznalsz meg ne futtas tobb programot egyszerre...

ilyesmi



egyebkent a windows xp-n jobban mennek a jatekok nem muszaly mas windows-t tegyel ha nem akarsz.

2013. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ujra kell telepiteni!

Amig Windows-os voltam legalabb 3 havonta telepitettem ujra, mert mindig lelassult.

Valtottam Linuxra es mar nincs ilyen problemam.

2013. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!