Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek? Most...

Milyen laptopot vegyek? Most készülők új laptopot venni de nemigazán tudom milyet kéne. A 100-130e Ftosokat még elfogadhatónak tartom. Igazából netezésre, filmnézésre, munkára, játékra használnám.

Figyelt kérdés
(jó lenne ha a gta4, cod modern warfare 2-3. stb menne rajta)
2011. aug. 26. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás.

Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.

2011. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen,igen tényleg jó bár úgy láttam többnyire ennyiért 2 év garanciásokat adnak

igazából általában a videókártya nem teljesen megfelelő

2011. aug. 27. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, és ebben a videokártya is elég erős!

2011. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ja a videókártya bár én soha se vennék AMD-s laptopot sztem maradj Intel core xxxxxx -nél
2011. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz, én is Inteleset vennék, de ebben az árkategóriában ez a legjobb. Nekem személy szerint Dell N5110-em van Core i7-tel, Nvidia GT 525M videókártyával és 8GB rammal.
2011. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha játékra akarod, akkor ott a Sony Viao. De egyébként játékra a laptop NEM ALKALMAS. Vegyél asztali gépet inkább!
2011. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja és de, az AMD jobb mint az Intel. Miért?

Van 2 gépem. Az Intel-es "2,4 GHz-s" (állítólag), de lemértük, és az 1,3-at nem éri el, szal ennyi. Az AMD meg "3.1 GHz-s" (állítólag), de 3,4-et kaptunk a mérésnél, sőtt, az AMD-s olcsóbb is. Szal az Intelnek nagy adag lószart a gyártósoraira, azt.

2011. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És ehez a laptophoz mit szóltok? (tudom kicsit kilóg a keretből és nem a fedlap miatt néztem:)

[link]

2011. aug. 31. 08:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ilyen van, de Core i7-tel, nagyon jó!

Nyugodtan vedd meg, ha a kereted engedi, mert tényleg jó gép!

2011. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, mégsem jó mert szar a vidókártya benne :D

Itt van ajándék fedlap nélkül, de GT 525M vidókártyával!

Az a 4GB RAM nem oszt nem szoroz...


[link]

2011. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!