Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videókártyának mi baja lehet?

Videókártyának mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Helo!

Vettem 1 hete egy geforce 9800 GT beletettem a gépembe elindult meg minden nemtudtam hozzá drivert telepíteni utána egy ujraindítás után nemtöltött be a Windows nemsegített rajta az újratelepítés sem meg semmi azután raktam bele ma egy 9600 GT és már most drivert raktam fel meg minden sőtt még GTA 4el is játszottam utánna kimentem és mire visszajöttem kivolt kapcsolva a gépem és nemsikerült bekapcsolni, mert ismét nemtölt be a Windows(Windows 7) csak kiírja, hogy Windows indítás és fél óráig néztem utána meguntam!Újratelepíteni sem lehet mert akkor kidob egy fekete képrnyőt és ennyi!

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 26. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Éppen könnyen előfordulhat, hogy tápod két kártyát főzött meg egyszerre. milyen táp?
2011. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Ha a videókari sült volna meg, akkor egyáltalán nem lenne kép, inkább az alaplap.

Talán a PCX foglalat.


Szerintem ez nem szoftveres, hanem hardveres hiba. Vidd el szervizbe, otthon többet nem tehetsz érte.

2011. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"PCX foglalat"


Az mi?

2011. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 reptoid tudós 2 ***** válasza:
PCI-Express röviden.
2011. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az PCI-E.
2011. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Részletkérdés. A lényeget érted ;)
2011. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Amúgy 420 W tápegységem van!

Akkor szerintetek az alaplap hibás?Mert az nemvészes mert arra an garanciám :) de a videókártyára nincs :(

2011. aug. 27. 09:32
 8/18 A kérdező kommentje:
Jah de amúgy van egy 8400 GS videókártyám az rendesen fut a gépemen annyi, hogy annak nemkell még külön táp!Úgyhogy nemértem!
2011. aug. 27. 09:35
 9/18 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Ha van olyan videokártya, ami működik, akkor mégsem az alaplap.


Ha a másik két kártyához külön tápvezeték kell, a harmadikhoz nem, akkor lehet hogy azzal van gond.


Esetleg ha nem kaptak elég áramot a hűtéshez, elképzelhető, hogy mindkettő megsült.


Egy ismerősnél próbáld ki a kártyákat, hogy mennek-e.


Egyébként ne szégyelld szervizbe elvinni, ott 1 nap alatt megmondják hogy mi a baj.

2011. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Elvittem egyik barátomhoz a kártyát és ott ment Gigabyte alaplapon a tápja ugyanaz mint az enyém!Úgyhogy szerintem már csak az alaplap lehet egyépként AsRock G31M-S alaplapom van!
2011. aug. 27. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!