Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok képszerkesztővel...

Hogyan tudok képszerkesztővel ilyen hatást elérni, mintha kettős látásom lenne? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 26. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy 3D kép, nem "kettős látás".
2011. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy félszemű vagy, gondolom. A képszerkesztők nem fogják visszaadni a szemed világát. Sajnálom. kénytelen leszel lemondani a kettős látásról.
2011. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, de véleményem szerint ez fotóboltal vagy hasonlóval lett szerkesztve, és arra vagyok továbbra is kíváncsi, hogy milyen módszerrel, nem pedig arra, h ez szerinted egy 3D-s kép. Köszönöm.
2011. aug. 26. 22:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Tényleg iszonyat nagy arc vagy, bebizonyítottad, de ha nem tudsz értelmeset szólni, inkább ne mondj semmit. Ez a Bambi c. rajzfilmben volt, de akkor lefordítom, h át tudd konvertálni: ha nem vagy képes válaszolni a kérdésre, akkor vezesd le a fölös energiáidat máshol, és ne engem fárassz a hülyeségeiddel. :DD
2011. aug. 26. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék kedves kérdező. Hogy 3D-ben ez is olyan hatást kelt-e, azt kétlem, de azért itt van - most csináltam.

Nem nehezebb az egész, mint beállítani, hogy csak egy színcsatornát mutasson - odébbvinni azt a csatornát és tessék.

2011. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Pedig nem a válaszoló a hülye...
2011. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ^^
2011. aug. 26. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Pl 3D Studio Max-szel elég egyszerű 3D képet vagy animációt csinálni, csak két kamerát kell használni a scene renderelésénél. A 3D képeknél lényegében azt használják ki, hogy az embernek két szeme van és bizonyos távolságra vannak egymástól. A 3D filmeket is úgy készítik, hogy több szemszögből készítik a felvételeket.

Sima képszerkesztéssel nem oldod azt meg, hogy a kép kétféle szögből legyen megalkotva.

2011. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül sikerült photoshoppal megcsinálni. Igazából nem eredeti 3D-s képet akartam csinálni, csak olyat, hogy úgy tűnjön. De azért köszönöm a kimerítő választ az előzőnek :))
2011. szept. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!